Jazyky:

ONLINE REZERVACE
POPIS LEKCÍ

Protáhnout všechny svaly můžete na Galerii, kde pravidelně pořádáme skupinové lekce cvičení. Galerie je opticky spojena se zbytkem areálu, takže budete stále v centru dění! 🙂 Vybrat si můžete od pomalých hodin Body Form, až po posilovací trénink TRX. Všechny hodiny jsou pod vedením zkušených instruktorek a instruktorů, kteří vždy poradí právě začínajícím i těm pokročilým.


725_page_SCH


SCHWINN CYCLING

Je speciálně upravený cyklistický program pro všechny kategorie cvičících, zaměřený na efektivní posilování kardiovaskulárního systému. Skupinové lekce Schwinnu vám pomohou zlepšit fyzickou kondici, redukovat nadbytečnou váhu a zvýšit motivaci ke cvičení. Z hodin nebudete odcházet zničení a bez energie, ale právě naopak!


SCHWINN A POSILOVÁNÍ

Lekce, která kombinuje jízdu na Schwinn kolech a posilování. Je zaměřena na zformování těla a zlepšení kondice. Oproti Kruhovému Tréninku neprobíhá posilování formou střídání stanovišť a cviků.


KRUHOVÝ TRÉNINK

Je ideální způsob, jak zredukovat nadbytečnou tělesnou hmotnost, budovat svalovou hmotu a posílit kardiovaskulární systém. V úvodní části hodiny se zahřejete jízdou na stacionárních kolech. Další částí je klasický kruhový trénink s cvičením na připravených stanovištích, na závěr protáhnete celé tělo stretchingem.


BOSU

BOSU je pomalá lekce s využitím balanční podložky BOSU, zaměřená na aktivaci hlubokých břišních a zádových svalů, a také na intenzivní posílení problematických partií jako jsou stehna, hýždě a paže.


BODY FORM

Na lekcích Body Form zpevníte a protáhnete všechny svalové partie. Zvýšíte ohebnost páteře a pohyblivost kloubů, zlepšíte držení těla a koordinaci. Cvičení začíná posílením hlubokých svalů středu těla a následně se pokračuje až k povrchovým svalům. Při hodině využijete množství cvičebních pomůcek – rollery, oberbally, pilates ringy a nebo expandéry.


TRX

Název TRX je zkrácení popisu cvičení – ‚Total Resistance eXercises‘ (cvičení pro zatížení celého těla). TRX představuje ucelený systém cviků založených na využití vlastní hmotnosti s využitím speciálního závěsného systému. Lekce vám poskytnou rychlé a efektivní posílení všech tělesných partií, zpevnění středu těla, zvýšení svalové výdrže a posílení kardiovaskulárního systému. Díky své variabilitě je cvičení vhodné pro všechny úrovně cvičících, zátěž si určuje každý sám nastavením systému a cvičební pozice.