Jazyky:

ONLINE REZERVACE
Rušení rezervací – Storno poplatky
25srpen
25. srpen, 15

Rušení rezervací – Storno poplatky

Vážení zákazníci, od září tohoto roku jsme přistoupili ke změně v našich rezervacích, a tím je zavedení storno poplatků.

Bohužel jsme se v minulých sezónách potýkali s neukázněností našich hostů, kteří pozdním rušením, anebo nerušením, svých objednaných aktivit způsobovali problémy nejenom nám, ale hlavně Vám, poctivým sportovcům. Věříme, že tato změna povede k efektivnějšímu fungování rezervací v našem centru.

V případě výjimečných situací, budeme k účtování poplatků tolerantní, stejně jako v případě Schwinn Cyclingu, kde tento systém platí již od loňské sezóny, a pro nenadálé okolnosti budeme poplatek odpouštět. Tím ale není míněno zaspání. 🙂

Storno poplatky budou platit od 1. září 2015, a to ve výši viz níže.

Rezervace musí být řádně zrušena alespoň 24 hodin předem.

V případě, že klient nezruší rezervaci dříve jak 24 hodin před jejím začátkem, bude mu účtován poplatek 50% z celkové cenyrezervace, se započtením případných slev.

Pokud bude rezervace zrušena méně jak 6 hodin předem, anebo nebude zrušena vůbec, bude klient povinen uhradit poplatek ve výši 100% celkové ceny rezervace, se započtením případných slev.

Tyto pravidla platí pro všechny sportovní aktivity.

Prosíme, abyste svoje rezervace zadávali s rozvahou, a ujistili se předem, že i Váš sparring partner bude s daným časem souhlasit. Pokud se případně nemůžete dostavit, prosím informujte nás co nejdříve. Telefonem, SMSkou, emailem, nebo nově i pomocí zprávy na Skype.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás v nové sezóně!

Kolektiv Sportcentra Ivanovice