Jazyky:

ONLINE REZERVACE
Sportovní kroužky pro děti
9září
9. září, 16

Sportovní kroužky pro děti

Zdraví pohyb je pro dnešní děti ještě důležitější, než pro dospělé. Vhodným a všestranným cvičením dochází nejen ke zlepšení kondice a zdraví, ale také k aktivnímu zapojení do kolektivu svých vrstevníků a budování správných životních návyků. Ty pak mohou pomoci v budoucím životě, a to ať už se bude jednat o pravidelný pohyb, který je při dnešním druhu práce a života velmi důležitý, nebo o smysl pro fair-play, zdravou soutěživost a nebo fungování v rámci kolektivu – team-play.

 

Vše musí být ale realizováno ve formě, která odpovídá věku a schopnostem dítěte. Přehnané a jednostranné zatížení dětí není vhodné. Všechny sportovní aktivity by měly být realizovány zábavnou formou a zaměřeny na rozvoj všestranných pohybových schopností, ne na úzkou specializaci.

 

Právě takové sportovní aktivity pro děti se snažíme i my, ve spolupráci s mnoha zkušenými sportovními trenéry, pomoci organizovat a podporovat. Proto bychom Vás a Vaše malé sportovce rádi pozvali na některé z těchto lekcí.

 

IMG_7993

 

Pokud myslíte, že by Vaši děti více bavily raketové sporty, můžete vyzkoušet tréninky dětského kroužku RAKETKY, pod vedením zkušené instruktorky paní Honkové. Kroužky jsou zaměřeny na všechny raketové sporty – Squash, Badminton, Tenis, a probíhají jak individuálně tak skupinově. Jsou vhodné pro děti od 3 let a probíhají v našem centru téměř denně.

 

Každé pondělí v 16 hodin probíhá v našem sportcentru DĚTSKÝ KROUŽEK BADMINTONU pod vedením pana Vorby, mnohaletého trenéra dětského oddílu badmintonu. Lekce jsou vhodné pro děti od 8mi let věku.

 

Každé úterý v 16 a 17 hodin pořádá instruktorka, paní Šumberová, zábavné lekce MINI a TEEN AEROBICu, které jsou vhodné pro všechny akční holky od 5ti a 12ti let. Kroužek začíná v úterý 20. září a první lekci si můžete přijít vyzkoušet zdarma!

 

Pro ty úplně nejmenší je určeno CVIČENÍČKO, zábavné cvičení rodičů s dětmi, pro děti již od 1,5 roku. Hodiny probíhají každé pondělí a středu dopoledne a v našem centru se konají již 10. rokem! Všechny hodiny jsou pod vedením zkušených instruktorů, paní Mgr. Nemkyové a pana Plíhala, oba jsou profesionální trenéři sportovní gymnastiky.

 

Těšíme se na Vás i na Vaše malé sportovce!! 🙂